HATAY MOBİLYA FUARI, KASIM’DA HATAY’DA…
Elka Fuarcılık Limited Şirketi tarafından, Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Antakya Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Antakya Belediyesi, Antakya Marangoz ve Hızarcılar Odası başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşların destekleri ile hazırlanan 3. Hatay Mobilya Fuarı, 9 – 14 Kasım 2018 tarihleri arasında, Hatay Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir.

Hatay’da, bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan Hatay Mobilya Fuarı, bölge ekonomisine olumlu katkılarda bulunurken, sektörünün ve Hatay’ın tanıtımında da önemli bir rol oynamaktadır. Sadece Hatay Mobilyasının sergilendiği Fuar ile Hatay üretimi mobilyaların kalitesi ve şıklığı, sektörün üretim kapasitesi ve potansiyeli tüm yurda ve yurt dışından davet edilecek olan profesyonel ziyaretçiler ile Dünyaya gösterilmektedir.

6.500 metrekare kapalı alanda, ellinin üzerinde firmanın katılımı ile hazırlanacak olan fuarda, tamamı Antakya’da üretilmekte olan oda takımları ve mobilya üzerine her türlü ürün sergilenecek, klasik, modern, avangart, spor, eskitme mobilya takımları, ofis mobilyaları ile birbirinden farklı tasarımlara sahip sehpalar, dresuarlar, masalar, mutfak mobilyaları, perdeler, kapı ve aksesuarlar beğeniye sunulacaktır.

Fuarımız, geçtiğimiz yıllarda Adana, Adıyaman, Afyon, Aksaray, Ankara, Batman, Bingöl, Burdur, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kilis, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sivas, Şırnak, Tokat, Trabzon, Urfa, Yozgat illerinden ve Filistin, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, Katar, Kazakistan, KKTC, Libya, Makedonya, Sudan, Suriye‘den yerli ve yabancı ziyaretçileri ağırlamıştır.

Tüm sektör profesyonellerinin yanı sıra, mobilya ihtiyacı olan, yeni evlenen, evini yenileyen, ofis mobilyası ihtiyacı olan, son modayı ve trendleri takip etmek isteyen, fuar özel üretimleri ve fiyatları ile buluşmak isteyen tüm ilgililerimizi birlikte olabilmek üzere 3. Hatay Mobilya Fuarımıza davet etmekteyiz.

Mobilya sektörünün gelişimine yönelik olarak hazırlanmakta olan 3.Hatay Mobilya Fuarına girişler ücretsiz olup, 9 – 14 Kasım 2018 tarihleri arasında ziyarete açık olacaktır.

Powered by elkafuar.com cmozturk.com