Galeri

5.Çukurova Tarım Fuarı

5.yılında ÇUKUROVA TARIM FUARI, sektörün önde gelen firmalarını,

Çiftçiler ile buluşturmaya devam ediyor !

26 – 29 Eylül 2019

ELKA Fuarcılık Limited Şirketi tarafından geçtiğimiz yıl dördüncü kez düzenlenmiş olan ÇUKUROVA TARIM FUARI, yüzden fazla katılımcısı ve yirmi bin ziyaretçisi ile Çukobirlik Fuar Alanı, Adana – Mersin Yolu üzeri 19.Km  Seyhan / Adana adresinde gerçekleştirildi.

T.C. Gıda. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Adana İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği,Arı Yetiştiricileri Birliği, Süt Üreticileri ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği tarafından desteklenmekte olan, Adana çiftçisi başta olmak üzere tüm bölgede ses getiren Fuarımız yirmi beş bin metrekare uygulama tarlası ve yirmi bin metrekare sergileme alanı ile, tarımın her alanından ürün ve hizmetlerin sergilendiği profesyonel bir platform olarak hizmet vermekte.

Çukurova Tarım Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da yirmi binden fazla çiftçi tarafından ziyaret edilerek, bölge tarımının gücünü sektöre ispatladı. Bu yıl ağırlıklı olarak hayvancılık sektörüne yönelik hazırlanan fuarda, canlı hayvandan traktöre, ekipmana, tohumdan fideye, gübreye, tarımsal gıdadan danışmanlık firmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sergilenecek.

Demo tarlaları, uygulamalı etkinlikler ve canlı hayvan sergilemelerinin yapıldığı ilk ve tek fuar olan 5.Çukurova Tarım Fuarı, bu yıl 26 – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında tüm çiftçilerimiz ve ilgililerin ziyaretine açık olacak ve sektörün nabzını tutmaya devam edecek.

Tüm ilgililerin davet edildiği 5.Çukurova Tarım Fuarı, 26 – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında                   9.30 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Detaylı bilgi için : elkafuar.com / facebook, twitter, instagram : elkafuar / 322 459 06 06

ELKA FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

 

 

Galeri

4.Gayrimenkul Yatırım Fuarı

Kuruluşumuz ELKA Fuarcılık Limited Şirketi tarafından 4. kez düzenlecek olan  “4.GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI, 30 Kasım – 2 Aralık 2018 tarihleri arasında Adana Hiltonsa Oteli’nde gerçekleşecektir..

Anadolu’nun ilk Gayrimenkul Fuarı olan organizasyonda  emlak piyasasının en gözde, güncel projeleri sergilenerek yatırımcılar ile buluşmaktadır. Bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek olan fuarda mevcut konut, işyeri, sanayi sitesi, medikal plaza, kentsel dönüşüm projeleri  ile yapılması planlanan yeni proje yatırımları sergilenmektedir.

Geçtiğimiz üç yıl içerisinde yüzden fazla yeni projenin sergilendiği Gayrimenkul Yatırım Fuarı ile kentin ve bölgenin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişimine katkılarda bulunulmuştur.

Adana’dan ve şehir dışından projelerinin de sergilendiği Gayrimenkul Yatırım Fuarı, proje aşamasında  ya da tamamlanmış her türlü mülkü edinmek isteyen özel davetli ziyaretçiler ile sektörün önde gelen inşaat ve müteahhitlik firmalarına ortak bir platformda buluşarak fikir alışverişi yapabilecekleri prestijli bir ortam sunmaktadır. Fuar konsepti gereği fuaye alanında ise birbirinden kıymetli alt yapı ve hizmet sektöründen firmalar da yer almaktadır.

Üç yıldır Adana Hilton Otelinde, yaklaşık 30 firmanın katılımı ve 3 bine yakın ziyaretçinin beğenisi ile düzenlenen Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nda geçtiğimiz yıl ilk kez, Parlayan Projeler Ödül Töreni ile, organizasyonda yer alan projelere Onur Ödülleri verilmiştir. Bu yıl ikinci kez verilecek olan ödüller ile fark yaratan projeler onurlandırılacaktır.

Üç gün sürecek olan Fuara girişler ücretsiz olup, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır. Tüm ilgililerimiz davetlidir.

İletişim için : www.elkafuar.com / facebook-twitter-instagram : elkafuar / bilgi@elkafuar.com

ELKA FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

 

 

 

Galeri

3.Hatay Mobilya Fuarı

Kuruluşumuz Elka Fuarcılık Limited Şirketi tarafından, Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antakya Belediyesi, Antakya Marangoz ve Hızarcılar Odası, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşların destekleri ile hazırlanan 3. HATAY MOBİLYA FUARI, 23 – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında,  Hatay Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir.

Hatay’da, bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan Hatay Mobilya Fuarı, bölge ekonomisine olumlu katkılarda bulunurken, sektörünün ve Hatay’ın tanıtımında da önemli bir rol oynamaktadır. Sadece Hatay Mobilyasının sergilendiği Fuar ile, Hatay üretimi mobilyaların kalitesini ve şıklığını, sektörün üretim kapasitesi ve potansiyelini tüm yurda ve yurt dışından davet edilecek olan profesyonel ziyaretçilerimiz ile Dünyaya  gösterme şansı yakalamıştır.

6 bin metrekare kapalı alanda, tamamı Antakya’da üretilmekte olan oda takımları ve mobilya üzerine her türlü ürünün sergileneceği Fuarda, Klasik, Modern, Avangart, Spor, Eskitme Mobilya Takımları, ofis mobilyaları ile birbirinden farklı tasarımlara sahip sehpalar, dresuarlar, masalar, mutfak mobilyaları, perdeler, kapı ve aksesuarlar beğeniye sunulmaktadır.

Geçtiğimiz iki yılda,  Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Batman, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişekir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kilis, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sivas, Şırnak, Tokat, Trabzon, Urfa, Yozgat illerinden ve  Filistin, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, Katar, Kazakistan, Kktc, Libya, Makedonya, Sudan, Suriye‘den gelen 100 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Fuar, bu yıl da ilgi ve merak ile beklenmektedir.

Tüm sektör profesyonellerinin yanı sıra, mobilya ihtiyacı olan, yeni evlenen , evini yenileyen, ofis mobilyası ihtiyacı olan, son modayı ve trendleri takip etmek isteyen, fuar özel üretimleri ve fiyatları ile buluşmak isteyen tüm ilgililerimizi birlikte  olabilmek üzere 3. Hatay Mobilya Fuarımıza davet etmekteyiz.

Mobilya sektörünün gelişimine yönelik olarak hazırlanmakta olan 3.Hatay Mobilya Fuarına girişler ücretsiz olup, 23 – 28 Ekim tarihlerinde saat 10.00-20.00 arasında ziyarete açık olacaktır.

Saygılarımızla,

ELKA FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ