3.Gayrimenkul Yatırım Fuarı

 

ELKA Fuarcılık Limited Şirketi tarafından 3. kez düzenlenen “GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI 8 – 9 – 10 Aralık 2017 tarihleri arasında Adana Hiltonsa Oteli’nde gerçekleşecek.

Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç yaptığı açıklamada ; Anadolu’nun ilk Gayrimenkul Fuarı olan organizasyonumuzda  emlak piyasasının en gözde, güncel projeleri sergilenerek yatırımcılar ile buluşuyor. Bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek olan fuarımızda mevcut konut, işyeri, medikal plaza, avm projeleri ile yapılması planlanan yeni yatırımlar sergilenmekte‘’ şeklinde konuştu.

Yamaç ; ” Geçtiğimiz iki yıl içerisinde yüze yakın yeni projenin sergilendiği fuarımıza ilgi yoğun oldu. Bu yıl çok daha olumlu piyasa şartlarında gerçekleşecek olan fuarımıza üçüncü kez ev sahipliği yaparak kentin ve bölgenin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişimine büyük katkılarda bulunacağız”  dedi.

Geçtiğimiz yıl Adana’dan, şehir dışından ve KKTC’den projelerinin de sergilendiği Gayrimenkul Yatırım Fuarı, proje aşamasında  ya da tamamlanmış her türlü mülkü edinmek isteyen özel davetli ziyaretçiler ile sektörün önde gelen inşaat ve müteahhitlik firmalarına ortak bir platformda buluşarak fikir alışverişi yapabilecekleri prestijli bir ortam sunacağını belirten Yamaç, ”Bu yıl Çukurova Belediyesi işbirliği ile açılacak olan özel salonda Türkiye’nin en büyük “Kentsel Dönüşüm Projeleri” arasında yer alan “Belediyeevleri Kentsel Dönüşüm Projesi”ni sergileyeceğiz. Çukurova Belediyesi ve Belediye Başkanımız Sayın Soner Çetin tarafından başından bu yana özenle hazırlanan bu özel projenin içinde yer alan firmalarımızın lansmanlarını fuarımızda yapması bizlere büyük heyecan yaşatmakta ve gurur vermektedir.” dedi.

Fuar konsepti gereği fuaye alanında ise birbirinden kıymetli alt yapı ve hizmet sektöründen firmaların yer aldığını belirten Yamaç, profesyonelleri ve tüm ilgilileri 8 – 9 – 10 Aralık’ta Hilton Oteli’ne birbirinden güzel projeleri ve fırsatları incelerken kahve içmeye davet etti.

Gayrimenkul Yatırım Fuarı 3 gün süresince 11:00-20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gezilebilecektir.