3.Hatay Mobilya Fuarı

Basın Bülteni :

  1. HATAY MOBİLYA FUARI AÇILIYOR…

Kuruluşumuz Elka Fuarcılık Limited Şirketi tarafından, Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antakya Belediyesi, Antakya Marangoz ve Hızarcılar Odası, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşların destekleri ile hazırlanan 3. HATAY MOBİLYA FUARI, 23 – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında,  Hatay Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir.

Hatay’da, bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan Hatay Mobilya Fuarı, bölge ekonomisine olumlu katkılarda bulunurken, sektörünün ve Hatay’ın tanıtımında da önemli bir rol oynamaktadır. Sadece Hatay Mobilyasının sergilendiği Fuar ile, Hatay üretimi mobilyaların kalitesini ve şıklığını, sektörün üretim kapasitesi ve potansiyelini tüm yurda ve yurt dışından davet edilecek olan profesyonel ziyaretçilerimiz ile Dünyaya  gösterme şansı yakalamıştır.

6 bin metrekare kapalı alanda, tamamı Antakya’da üretilmekte olan oda takımları ve mobilya üzerine her türlü ürünün sergileneceği Fuarda, Klasik, Modern, Avangart, Spor, Eskitme Mobilya Takımları, ofis mobilyaları ile birbirinden farklı tasarımlara sahip sehpalar, dresuarlar, masalar, mutfak mobilyaları, perdeler, kapı ve aksesuarlar beğeniye sunulmaktadır.

Geçtiğimiz iki yılda,  Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Batman, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişekir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kilis, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sivas, Şırnak, Tokat, Trabzon, Urfa, Yozgat illerinden ve  Filistin, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, Katar, Kazakistan, Kktc, Libya, Makedonya, Sudan, Suriye‘den gelen 100 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Fuar, bu yıl da ilgi ve merak ile beklenmektedir.

Tüm sektör profesyonellerinin yanı sıra, mobilya ihtiyacı olan, yeni evlenen , evini yenileyen, ofis mobilyası ihtiyacı olan, son modayı ve trendleri takip etmek isteyen, fuar özel üretimleri ve fiyatları ile buluşmak isteyen tüm ilgililerimizi birlikte  olabilmek üzere 3. Hatay Mobilya Fuarımıza davet etmekteyiz.

Mobilya sektörünün gelişimine yönelik olarak hazırlanmakta olan 3.Hatay Mobilya Fuarına girişler ücretsiz olup, 23 – 28 Ekim tarihlerinde saat 10.00-20.00 arasında ziyarete açık olacaktır.

Saygılarımızla,

ELKA FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ