3.Hatay Tarım Fuarı

Kuruluşumuz Elka Fuarcılık Limited Şirketi tarafından, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret Borsası, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antakya Belediyesi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Kosgeb,  başta olmak  üzere ilgili kurum ve  kuruluşların  destekleri  ile  hazırlanan  3.HATAY TARIM FUARI, 1 – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında, Çevre Yolu Otogar Yanı, Antakya-Hatay adresinde gerçekleşecektir.

Hatay’da, iki yıldır başarı ile gerçekleşmiş olan Tarım Fuarı, bölge ve ülke ekonomisine olumlu katkılarda bulunarak hareket getirmiş, tüm ziyaretçi ve katılımcılar tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Sektörün gelişimine yönelik hazırlanmakta olan fuar, yurt içi ve dışında Hatay ilinin tarihi ve kültürel güzellikleri vurgulanarak yapılan duyuruları ile Hatay’ın tanıtımında da önemli rol oynamaktadır.

  1. Hatay Tarım Fuarı kapsamında dört gün süresince, traktörler, tarımsal mekanizasyonlar, tarımsal alet ekipman ve teknolojiler, gübre, tohum, fidan çeşitleri, tarımsal gıdalar ve ürünler, danışmanlık firmaları ve finans sektörü başta olmak üzere tarım ile ilgili her konuda ürün ve hizmet sergilenecektir.

Birbirinden eğlenceli yarışmaların ve etkinlikleri yapıldığı, 15 bin metrekare alanda 200’e yakın firma ve temsilcinin ağırlanarak elli bin ziyaretçimizin gezerek gördüğü fuarımız bu yıl da son teknoloji ürün ve hizmetleri çiftçilerimizin ve sektör ilgililerimizin beğenisine sunacaktır.

Yoğun ilgi ve talep ile beklenen 3.Hatay Tarım Fuarı‘nın, 1 Kasım 2018 Perşembe günü saat 14.00’de yapılacak Açılış Törenine ve 1-4 Kasım tarihlerinde 09.00-18.00 saatleri arasında fuar ziyaretine tüm ilgililerimiz davetlidir.

Saygılarımızla,

ELKA FUARCILIK LTD. ŞTİ.