4.Gayrimenkul Yatırım Fuarı

Basın Bülteni :

Kuruluşumuz ELKA Fuarcılık Limited Şirketi tarafından 4. kez düzenlecek olan  “4.GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI, 30 Kasım – 2 Aralık 2018 tarihleri arasında Adana Hiltonsa Oteli’nde gerçekleşecektir..

Anadolu’nun ilk Gayrimenkul Fuarı olan organizasyonda  emlak piyasasının en gözde, güncel projeleri sergilenerek yatırımcılar ile buluşmaktadır. Bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek olan fuarda mevcut konut, işyeri, sanayi sitesi, medikal plaza, kentsel dönüşüm projeleri  ile yapılması planlanan yeni proje yatırımları sergilenmektedir.

Geçtiğimiz üç yıl içerisinde yüzden fazla yeni projenin sergilendiği Gayrimenkul Yatırım Fuarı ile kentin ve bölgenin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişimine katkılarda bulunulmuştur.

Adana’dan ve şehir dışından projelerinin de sergilendiği Gayrimenkul Yatırım Fuarı, proje aşamasında  ya da tamamlanmış her türlü mülkü edinmek isteyen özel davetli ziyaretçiler ile sektörün önde gelen inşaat ve müteahhitlik firmalarına ortak bir platformda buluşarak fikir alışverişi yapabilecekleri prestijli bir ortam sunmaktadır. Fuar konsepti gereği fuaye alanında ise birbirinden kıymetli alt yapı ve hizmet sektöründen firmalar da yer almaktadır.

Üç yıldır Adana Hilton Otelinde, yaklaşık 30 firmanın katılımı ve 3 bine yakın ziyaretçinin beğenisi ile düzenlenen Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nda geçtiğimiz yıl ilk kez, Parlayan Projeler Ödül Töreni ile, organizasyonda yer alan projelere Onur Ödülleri verilmiştir. Bu yıl ikinci kez verilecek olan ödüller ile fark yaratan projeler onurlandırılacaktır.

Üç gün sürecek olan Fuara girişler ücretsiz olup, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır. Tüm ilgililerimiz davetlidir.

İletişim için : www.elkafuar.com / facebook-twitter-instagram : elkafuar / bilgi@elkafuar.com

ELKA FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ