4. Hatay Tarım Fuarı

4.HATAY TARIM FUARI, 31 Ekim – 3 Kasım TARİHLERİNDE BÖLGE ÇİFTÇİSİ İLE BULUŞUYOR…

Kuruluşumuz Elka Fuarcılık Limited Şirketi tarafından, bu yıl dördüncüsü düzenlenen, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret Borsası, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antakya Belediyesi, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Kosgeb başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşların destekleri ile hazırlanan 4.HATAY TARIM FUARI, 31 Ekim – 3 Kasım 2019 tarihleri arasında, Hatay Fuar Alanı’nda gerçekleşecek.

Geçtiğimiz üç yılda  Hatay’da düzenlenen Fuarlar, 5 bin metrekare kapalı, 7 bin metrekare açık toplam 12 bin metrekare alanda açılarak ova çiftçisi tarafından ilgi ve coşku ile karşılandı. Fuarlar, ABD, ALMANYA, ÇİN, GÜNEY KORE, İTALYA, JAPONYA, TAYVAN, İSVEÇ, İSPANYA ve TÜRKİYE’den firma ve temsilciliklerinin katılımı ve 40 binden fazla ilgilinin ziyaretleri ile  gerçekleşti.

Bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek olan fuar, tüm ilgililerce yine büyük bir merak ile beklenmektedir. Fuarda, traktörler, tarımsal mekanizasyonlar, tarımsal alet ekipman ve teknolojiler, gübre, tohum, fidan çeşitleri, tarımsal gıdalar ve ürünler, danışmanlık firmaları ve finans sektörü başta olmak üzere tarım ile ilgili her konuda ürün ve hizmet sergilenecek. Birbirinden keyifli yarışma ve etkinliklere ev sahipliği yapacak olan fuar, bölge ve ülke ekonomisine olumlu katkılarda bulunacak.

Katılımın ve ziyaretin yoğun olacağı 4. Hatay Tarım Fuarı, dört gün süresince bölge çiftçisini son gelişmelerden haberdar edecek, tarım ile ilgili her türlü ürün ve hizmeti topluca görme ve inceleme imkanı sunacak. Girişlerin ücretsiz olduğu 4. Hatay Tarım Fuarı, sabah 9:30 akşam 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Detaylı bilgi ve sorularınız için :
Elka Fuarcılık 0 322 459 06 06 – www.elkafuar.com – face/twitter : elkafuar – bilgi@elkafuar.com

ELKA FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

Emek Mahallesi Barış Bulvarı No : 21 Kat : 1-2 Seyhan Adana  T: +90 322 459 06 06  M: bilgi@elkafuar.com W: www.elkafuar.com