5.Çukurova Tarım Fuarı

5.yılında ÇUKUROVA TARIM FUARI, sektörün önde gelen firmalarını,

Çiftçiler ile buluşturmaya devam ediyor !

26 – 29 Eylül 2019

ELKA Fuarcılık Limited Şirketi tarafından geçtiğimiz yıl dördüncü kez düzenlenmiş olan ÇUKUROVA TARIM FUARI, yüzden fazla katılımcısı ve yirmi bin ziyaretçisi ile Çukobirlik Fuar Alanı, Adana – Mersin Yolu üzeri 19.Km  Seyhan / Adana adresinde gerçekleştirildi.

T.C. Gıda. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Adana İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği,Arı Yetiştiricileri Birliği, Süt Üreticileri ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği tarafından desteklenmekte olan, Adana çiftçisi başta olmak üzere tüm bölgede ses getiren Fuarımız yirmi beş bin metrekare uygulama tarlası ve yirmi bin metrekare sergileme alanı ile, tarımın her alanından ürün ve hizmetlerin sergilendiği profesyonel bir platform olarak hizmet vermekte.

Çukurova Tarım Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da yirmi binden fazla çiftçi tarafından ziyaret edilerek, bölge tarımının gücünü sektöre ispatladı. Bu yıl ağırlıklı olarak hayvancılık sektörüne yönelik hazırlanan fuarda, canlı hayvandan traktöre, ekipmana, tohumdan fideye, gübreye, tarımsal gıdadan danışmanlık firmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sergilenecek.

Demo tarlaları, uygulamalı etkinlikler ve canlı hayvan sergilemelerinin yapıldığı ilk ve tek fuar olan 5.Çukurova Tarım Fuarı, bu yıl 26 – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında tüm çiftçilerimiz ve ilgililerin ziyaretine açık olacak ve sektörün nabzını tutmaya devam edecek.

Tüm ilgililerin davet edildiği 5.Çukurova Tarım Fuarı, 26 – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında                   9.30 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Detaylı bilgi için : elkafuar.com / facebook, twitter, instagram : elkafuar / 322 459 06 06