Çukurova Motosiklet Fuarı

Basın Bülteni :

GERÇEK ŞOV BAŞLIYOR…

ELKA’DAN YİNE BİR İLK…YENİ BİR FUARI DAHA ANADOLU’YA KAZANDIRDI…

ŞEHİR MERKEZİNDEKİ İLK OFF-ROAD ALANI FUAR KAPSAMINDA KURULDU…

Kuruluşumuz Elka Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından 4-7 Mayıs 2017 tarihlerinde bu yıl ikinci kez düzenlenmekte olan, Çukurova Motosiklet Fuarı, Adana – Mersin Karayolu 19. Km’de bulunan, Çukobirlik Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir.

Çukurova Motosiklet Fuarı, içerik olarak benzerinin sadece İstanbul’da düzenlenmekte olan, motosiklet ve bisiklet tutkunları ile doğa sporlarına gönül veren yüzbinlerce tutkun tarafından ziyaret edilen, düzenlendiği il başta olmak üzere bölgesine ve ülke ekonomisine çok büyük hareketlilik getirerek olumlu ekonomik ve kültürel katkılarda bulunan dev bir organizasyonun Anadolu ayağı olarak geçtiğimiz  yıl ilk kez Adana ilinde gerçekleşti.

Anadolu’da emsali olmayan ve İstanbul’dan sonra yurdumuzda ilk kez Elka fuarcılık tarafından Adana’da düzenlenmiş olan Çukurova Motosiklet Fuarı’nda motosiklet, bisiklet, aksesuar, yedek parça üzerine irili ufaklı bir çok firmamız ile ilgili kulüpler ve dernekler ilk yılımızda bizlere destek vererek hazır bulundular. 48 firma ve temsilciliği katılımı ile hazırlanan ilk fuarı, 9.730 ziyaretçi gezerek gördü.

Fuar süresince her gün araç test sürüşleri, motosiklet ve bisiklet test sürüşleri ile güvenli sürüş eğitimleri gerçekleşirken, birbirinden güzel şovlar ile Fuar bir festival havasında gerçekleşti.

ALTIN ELBİSELİ ADAM’ın ziyaret ettiği, hayranları ile buluşarak sohbetler ettiği fuarımızda, fuar süresince Birkan Polat Stunt Rider Show her gün sahne aldı ve motosiklet üzerinde yaptığı nefes kesici şovlarla ile tüm hayranlarını büyüledi…

Fuar Alanımızdaki özel parkur,  Fuar süresince Off-Road Kulüplerinin organize etmekte olduğu Show’larla heyecanlı dakikalara sahne oldu. Adana il merkezinde ilk kez Off-Road hayranları için özel olarak kurulan parkur tüm bölgede yoğun ilgi ile karşılandı.

Bu yıl da 4 – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında 11:00-20:00 saatlerinde ziyarete açık olan fuarımızı ailenizle ziyaret edebilir, etkinlik ve heyecan dolu günler geçirebilirsiniz.

Bilgi için Elka Fuar 0 322 459 06 06 / www.elkafuar.com / face ve twitter : elkafuar