Galeri

Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı

12- 14 Mart 2020 tarihinde 6. D🍅mates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı
Kumluca Çok Amaçlı Fuar Alanında
#domatexpo2020


Fuar süresince yapılması planlanan etkinlikler ile desteklenecek olan organizasyon, sektör üreticileri ve çalışanları için başarılı ve faydalı olacak.

Sadece kendi sektörünüzden katılımcı, ziyaretçi, yönetici ve bürokratların yer aldığı, son gelişmelerin takip edildiği, sorunların çözüme ulaştığı bu dev platformda de yer almanız ve söz sahibi olabilmeniz için sizleri de katılımcımız ve ziyaretçimiz olmaya davet ediyoruz.

Fuar hakkında detaylı bilgi ve katılım için Adana ve Antalya Ofislerimiz hizmetinizdedir.

 

Galeri

Ceviz Yetiştiriciliği,Teknolojileri ve Pazarlama Fuarı Yapıldı.

19- 22 Şubat 2020 tarihinde ANTALYA CAM PİRAMİT’te sektörün Devlerini Buluşturdu.

 

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan CEVİZ TÜRKİYE FUARI, sektörün tek ve en büyük organizasyonu olarak ilgililerine hizmet verecek.

Elka Fuarcılık ve Ziraat Ajansı işbirliği ile 19-22 Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit‘te gerçekleşen Fuar, dört gün süresince Ceviz ile ilgili her türlü ürün ve hizmetin sergilenerek profesyonellerle buluştuğu bir ticari platform oldu.

Ceviz yetiştiriciliğinden makine ve ekipmana, pazarlamasından ticaretine, tüketici ürünlerinden teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede gerçekleşecek olan Fuar, ilgili oda ve derneklerin de tam desteğini alarak yola çıktı. Tüm yurttan ve yurt dışından ilgililerin davet edileceği organizasyon ülke ticaretinin ve ihracatının gelişmesine katkılarda bulunurken, ilerleyen yıllarda sektörün bilgi ve iletişim merkezi olarak kendine yer edinme hedefinde.

Fuar süresince yapılması planlanan etkinlik, konferans ve paneller ile desteklenecek olan organizasyon, sektör üreticileri ve çalışanları için akademik açıdan da başarılı ve faydalı olacak.

Sadece kendi sektörünüzden katılımcı, ziyaretçi, yönetici ve bürokratların yer aldığı, son gelişmelerin takip edildiği, sorunların çözüme ulaştığı bu dev platformda sektörün devlerini buluşturdu.

 

 

1- DÜNYA  : https://www.dunya.com/yurttan-haberler/kuruyemis-sektorunun-ticaret-hacmi-55-milyar-dolar-haberi-463102

2- BASIN : https://www.34volt.com/tomra-food-ile-ceviz-ayiklama-icin-en-gelismis-teknolojiler-haberi-549605/

3- TATSO : https://www.tatso.org.tr/tatso-uyeleri-ceviz-fuarina-katildi.html

4- GÜNDEM : https://www.mahalligundem.com/tomra-food-ile-ceviz-ayiklama-icin-en-gelismis-teknolojiler/36187/

5- ÇUKUROVA BARIŞ : http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/elkadan-bir-ilke-imza-20757.html

6- BANDIRMA BASIN : http://www.bandirmayasam.com.tr/HD32630_ceviz-yetistiriciligi-teknolojileri-ve-pazarlama-fuari-antalya-da-yapiliyor.html

7- REKOLTE : http://rekoltedunyasi.com/fuar/ceviz-yetistiriciligi-teknolojileri-ve-pazarlama-fuari-yolda/

8- TİCARİ DÜNYA : https://ticaridunya.net/tag/antalya-ceviz-fuari/

9- TARIM : https://www.tarim.gen.tr/takvim.asp?islem=takvim

10- BASIN : https://www.yasamicingida.com/gida/ceviz-ayiklamada-yeni-teknoloji/

 

Galeri

5.Çukurova Tarım Fuarı

5.yılında ÇUKUROVA TARIM FUARI, sektörün önde gelen firmalarını,

Çiftçiler ile buluşturmaya devam ediyor !

28 – 30 OCAK 2020

ELKA Fuarcılık Limited Şirketi tarafından geçtiğimiz yıl dördüncü kez düzenlenmiş olan ÇUKUROVA TARIM FUARI, yüzden fazla katılımcısı ve yirmi bin ziyaretçisi ile Çukobirlik Fuar Alanı, Adana – Mersin Yolu üzeri 19.Km  Seyhan / Adana adresinde gerçekleştirildi.

T.C. Gıda. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Adana İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği,Arı Yetiştiricileri Birliği, Süt Üreticileri ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği tarafından desteklenmekte olan, Adana çiftçisi başta olmak üzere tüm bölgede ses getiren Fuarımız yirmi beş bin metrekare uygulama tarlası ve yirmi bin metrekare sergileme alanı ile, tarımın her alanından ürün ve hizmetlerin sergilendiği profesyonel bir platform olarak hizmet vermekte.

Çukurova Tarım Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da yirmi binden fazla çiftçi tarafından ziyaret edilerek, bölge tarımının gücünü sektöre ispatladı. Bu yıl ağırlıklı olarak hayvancılık sektörüne yönelik hazırlanan fuarda, canlı hayvandan traktöre, ekipmana, tohumdan fideye, gübreye, tarımsal gıdadan danışmanlık firmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sergilenecek.

Demo tarlaları, uygulamalı etkinlikler ve canlı hayvan sergilemelerinin yapıldığı ilk ve tek fuar olan 5.Çukurova Tarım Fuarı, bu yıl  28 – 30 OCAK 2020 tarihleri arasında tüm çiftçilerimiz ve ilgililerin ziyaretine açık olacak ve sektörün nabzını tutmaya devam edecek.

Tüm ilgililerin davet edildiği 5.Çukurova Tarım Fuarı, 28 – 30 OCAK 2020 tarihleri arasında                   9.30 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Detaylı bilgi için : elkafuar.com / facebook, twitter, instagram : elkafuar / 322 459 06 06

ELKA FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ